Skip to content Skip to footer

Sabiha Gökçen Havalimanı VİP Transfer

Sabiha Gökçen havalimanı VİP transfer hizmeti, bu terminali kullanacak olan bireyler için oldukça önemli bir konu. Zira her ne kadar taksi ya da toplu ulaşım ile buraya ulaşım mümkün olsa da vakit, konfor ve maliyet açısında pek fazla alternatif sunmuyor. 

Fakat VİP transfer ile neredeyse taksi ücretlerine yüksek konforda bir ulaşım sürecine sahip olmak mümkün. Bu yazımızda İstanbul VİP transfer hizmeti hakkında detaylı bilgi sunacağız…

Sabiha Gökçen Havalimanı VİP Transfer

Bilindiği üzere Sabiha Gökçen Havalimanı yeni havalimanının açılmasıyla birlikte uçuşa kapatıldı. Ancak bazı durumlarda bu terminalin pistleri hala kullanılabiliyor. Örneğin kötü hava muhalefeti yaşanması durumunda uçuşlar buraya yönlendirilebiliyor. Böyle anlarda uçaktan indiğiniz anda gideceğiniz adrese nasıl ulaşabileceğiniz sorunsalı doğuyor. Sabiha Gökçen havalimanı VİP transfer hizmet işte tam da bu noktada öne çıkıyor.

Son yıllarda ulaşım konusunda Sabiha Gökçen transfer araç hususu bireylerin gündeminde. Transfer firmalarının bu terminalden çekilmiş olması, bireylerin özel transfere ulaşmasında sorunlara sebebiyet verebilmektedir. VİP Transfer Bul portalı bu alandaki tüm ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunuyor. Eğer İstanbul trafiğinde stresli anlar yaşamak istemiyorsanız sitemiz üzerinden rezervasyon oluşturabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen havalimanı VİP transfer hizmetinin tercih edilmesinde durumunda beraberinde sahip olunacak birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar sayesinde bireyler seyahatlerinin ilk dakikalarında stresten uzak ve yüksek konforlu bir süreç geçirecektir. Peki VİP transfer ile ne gibi avantajlar elde edilir? İşte detaylar…

  • Deneyimli sürücüler, daha uçağınız inmeden sizi peronda karşılar. Eşyalarını aracınıza aktarılır. Daha ilk anlarda kendinizi özel hissedersiniz.
  • Gideceğiniz adres için en ideal rota hesaplanır. Böylelikle İstanbul trafiğinde saatler geçirmek zorunda kalmazsınız.
  • Son model ve yüksek donanımlı araçlar sayesinde konfora sahip olursunuz. Aracınız ilerlerken kahvenizi yudumlayarak yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.
  • Tüm hijyen kurallarına uyulur. Pandemi döneminde toplu taşımalarda yaşanan riskler, özel transferde minimum seviyeye indirilir.
  • Araç içi ikramlar sayesinde damak tadınıza da önem verilir.

VİP Transfer Bul markasını tercih ettiğinizde yukarıda belirttiğimiz tüm unsurlara ve daha fazlasına sahip olursunuz. Size bir telefon kadar yakınız…

Sabiha Gökçen Havalimanı VİP Transfer Fiyatları

Özel ulaşıma dışarıdan bakıldığında oldukça pahalı ve sadece belli bir zümrenin tercih edebileceği bir hizmet gibi görünüyor. Fakat bu tamamen hatalı bir yaklaşımdır. Zira özel ulaşımda hemen her bütçe için çözümler mevcuttur. Dileyen ekonomik sınıf araçları tercih ederken kimiyse lüks model araba ile yolculuk yapabilir. Peki Sabiha Gökçen havalimanı VİP transfer fiyatları ne kadar? İşte cevabı…

Sabiha Gökçen havalimanı VİP transfer fiyatları tercih edeceğiniz hizmet türüne göre farklılık gösterir. Ancak taksi ücretleriyle hemen hemen aynı orantıdadır. Sağladığı konfor düşünüldüğünde aradaki farklar önemini yitirir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İstanbul Havalimanı VİP Transfer

Konuşma Başlat
Mesaj Gönder
VIP Transfer Bul
Merhaba,
Yardım için buradayız!