Skip to content Skip to footer
VİP TRANSFER BUL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Turizm taşımacılığı ve VIP araç kiralama alanında İstanbul merkezli faaliyet göstermeye başlayan Viptransferbul, çözüm ortağı olduğu gerek kurumsal şirketler, gerekse bireysel alanda, butik ve kişiye özel VIP hizmet vermektedir.

Uzman ekibimiz ve yüksek kalite standartlarında donatılmış VIP araç portföyümüz ile siz değerli misafirlerimiz için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Turizm taşımacılığı konusunda D2 taşımacılık belgesi başta olmak üzere, faaliyet gereği olan tüm yeterlilik belgelerine sahip olan firmamız; 7/24 Transfer, Tur, Vip Gelin Arabası ve Şoförlü Araç Kiralama Hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız İstanbul başta olmak üzere; İzmir, Bodrum, Antalya ve Paris’te hizmetlerine devam etmektedir.

“A Grubu Seyahat Acentesi” İşletme Belgesine sahip olan firmamız Hitit Tour A-7367 belge numarası ile faaliyetlerine devam etmektedir.

600

Memnun Müşteri

128

Araç

16

Farklı Hizmet

HAKKIMIZDA

SIKÇA SORULAN SORULAR

Misafirlerimizin sıkça sorduğu soruları sizler için cevapladık. Diğer tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VIP Transfer İçin Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

VIP transfer için web sayfamızda yer alan rezervasyon formunu eksiksiz olarak doldurarak bize ulaşmanız gerekiyor. Transfer hizmeti istediğiniz saate, 24 saatten az bir süre kalmış ise canlı destek ekibimiz aracılığı ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havalimanında Sizi Nasıl Bulabilirim?

VIP transfer hizmetinize 6 saat kala rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz cep telefonu numaranıza ve e-posta adresine transferi gerçekleştirecek VIP araç ve şoför bilgileri gönderiliyor.

VIP Araca ve Şoföre Ulaşamadım, Ne Yapmalıyım?

Herhangi bir araca binmeden önce size vereceğimiz veya iletişim sayfamızda yer alan cep telefon numaralarımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

VIP Transfer İçin Ne Kadar Önceden Rezervasyon Yaptırmalıyım?

Son rezervasyon saati, istediğiniz VIP araç ve transferin yapılacağı şehre göre değişiklik gösteriyor. Ortalama 24 saat önce rezervasyonunuzu tamamlamış olmanız gerekiyor.

Belirtilen Ücret Dışında Herhangi Bir Ücret Ödeyecek miyim ?

Hayır, belirtilen VIP transfer hizmet bedeli dışında hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

Uçuş Saatinde Rötar Olursa Ne Yapmam Gerekiyor?

Rezervasyon formunu doldururken belirttiğiniz uçuş kodu ile uçuşunuzu eş zamanlı takip ediyoruz. Olası bir rötar durumunda VIP aracımı ve şoförümüz sizi bekliyor olacak.

Uçuşum İptal Olursa Ne Yapacağım?

Sizden kaynaklı olmayan bir uçuş iptali durumunda paranız iade ediliyor. Uçuş iptalinizi bize e-posta veya telefon yolu ile iletmeniz gerekiyor.

Ne Zaman Rezervasyon Yapabilirim?

Rezervasyon sistemimiz online olarak 7/24 saat hizmet veriyor.

Havalimanından Size Nasıl Ulaşabilirim?

Konfirmasyon esnasında şehirlerimizdeki kontak numaralarımız tarafınıza bildiriliyor.

Dönüşte Hangi Terminale Bırakılacağım?

VIP transfer elemanlarımız, sizi uçağınızın kalkacağı terminale bırakıyor.

VIP Transfer İçin Kullanılan Araçlarınız Klimalı mı?

Evet, VIP transfer hizmeti sunan tüm araçlarımız klimalıdır.

Bagaj ve Gümrük İşlemleri Sırasında Yarım Saatten Fazla Zaman Harcarsam Sorun Olur mu?

60 dakikalık bir gecikmeniz bulunuyor. Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında yaşayacağınız 30 dakikalık gecikme sorun olmuyor. Havalimanında kayıp bagaj sorunu veya ekstra bagaj işleri ile karşılaştığınızda size belirtilen numara ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Hızlı, güvenilir ve konforlu bir transfer deneyimi sonrasında, transfer sonunda araç şoförüne nakit olarak ödemenizi yapabiliyorsunuz.

Bahşiş Vermem Gerekiyor mu?

Aldığınız VIP transfer hizmetinden memnuniyetiniz oranında bahşiş vermek sizin inisiyatifinizde…

Havalimanına Giderken VIP Transfer Saatini Nasıl Seçebilirim?

Lütfen VIP transfer saatini seçerken havalimanı transferlerinde uçuş saatinden yurt içi uçuşlar için en az 1 saat önce, yurt dışı uçuşlar için ise 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmamalısınız. VIP araç sizin seçmiş olduğunuz saatte sizi alacaktır.

Transfer Esnasında Başka Noktaya Uğranabilir mi?

VIP transfer hizmeti, alınış noktanızdan bırakılış noktasına kadar yapılıyor. VIP transfer hizmetinde, duraklama yapılamıyor. VIP transfer aracı bırakılacağınız noktaya duraklama yapmadan gidiyor.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, yurt içinde tüm yolcularımıza hızlı, kaliteli, güvenilir ve konforlu bir şekilde en yüksek kalitede eşit transfer hizmeti veren, yolcularımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı VIP transfer zinciri oluşturmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

VIP transfer hizmeti alanında, mutlu müşteri deneyimleri oluşturma ve müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak, şekillendirdiğimiz öncü yenilikler ile sektöre öncülük etmeyi ilke ediniyoruz.

Konuşma Başlat
Mesaj Gönder
VIP Transfer Bul
Merhaba,
Yardım için buradayız!